مجید انصاری: شجره گروه فرقان مشغول ترور سیاسی است

مجید انصاری: شجره گروه فرقان مشغول ترور سیاسی است
پیک نت 1 دی 1390
مجید انصاری در مراسم سالگرد درگذشت آیت الله هاشمیان، در مسجد نور:

هاشمی رفسنجانی در راس لیست فرقان برای ترور قرار داشت. وقتی هم که ترور ناتمام شد امام در پیام خود نوشت: «تا هاشمي زنده است، انقلاب زنده است»

امروز برخي ها می خواهند کار ناتمام گروه فرقان و منافقین (مجاهدین خلق) را درباره ايشان کامل کنند و در رسانه​هايشان با زبان و قلم سرگرم اند. ظرفيت سايت ها و اينترنت را هم به خدمت گرفته اند.

(مجید انصاری در زمان آیت الله خمینی سرپرست زندان ها بود و مقابله اسدالله لاجوردی و او بر سر مدیریت زندان ها و بویژه زندان اوین، بخشی از تاریخ شفاهی زندان های جمهوری اسلامی است. بویژه شبی که انصاری از روی پشت بام خود را به خانه آیت الله خمینی در جماران می رساند و منتظر می ماند تا نماز وی تمام شد. سپس می گوید که لاجوردی چه جنایاتی در اوین مرتکب می شود. از جمله شلنگ در مقعد زندانیان وارد کرد و سپس آب را با فشار باز کردن. آقای خمینی همانجا پای سجاده نامه عزل لاجوردی از دادستانی تهران و اوین را می نویسد و ابلاغ می کند. اما دو روز بعد، چند تنی به دیدار خمینی رفته و نظر او را به این بهانه عوض می کنند که اگر لاجوردی از اوین و دادستانی حذف شود، مجاهدین جسور شده و ترورها بیشتر می شود و…

دانستن این نکات و سوابق، برای آگاهی از گذشته انصاری و اهمیت آنچه که درباره فرقان و ترور می گوید ضرورت دارد. انصاری علاوه بر نمایندگی مجلس، چند دوره نیز نماینده مجلس خبرگان رهبری بود و اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام. کسی که درباره فرقان و ترور هاشمی دهان باز کرده، در باره ریشه های پیوند فرقان و حجتیه و باند مصباح یزدی کم نمی داند!)

پیک نت 1 دی 1390

نوشته شده در اخبار ایران, سیاسی. برچسب‌ها: . Comments Off on مجید انصاری: شجره گروه فرقان مشغول ترور سیاسی است
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: